Vai Grīrs ir amerikāņu futbola izlases aizsargs. Noskatieties šo biogrāfiju, lai uzzinātu par viņa bērnību
Sportisti

Visiem, kas ir amerikāņu futbola fanātiķi, ir jābūt dzirdējušiem par Vilu Grieru, jo viņam mazā laikā ir izdevies sasniegt daudz. Vai Grīram ir piešķirts arī nosaukums “Mr. ASV futbols ”par viņa kā futbolista prasmēm. Viņš ir plaši pazīstams amerikāņu futbola izlases aizsargs un šobrīd spēlē Rietumvirdžīnijas alpīnistā; iepriekš viņš bija saistīts ar Florida Gators. Vai Grīrs kopš bērnības interesējās par amerikāņu futbolu un bija viņa skolas komandas loceklis, spēlēja arī skolā. Vai Grīrs sāka lauzt rekordus, kad viņš bija tikai skolas jaunākais, jo konkrētajā spēlē meta 837 jardus un tādējādi pārspēja iepriekšējo rekordu - 764. Viņa futbolista ceļojums ir bijis diezgan aizraujošs. Izņemot ASV futbola kunga titula iegūšanu, Vils Grīns tika nosaukts arī par gada žurnāla Parade spēlētāju. Rivals.com šo futbolistu novērtēja kā četru zvaigžņu skaita palielināšanas plusu, un viņš arī saņēma otro labāko rangu kā divkāršu draudu ieguvējs visā savā klasē. Viņam tika piedāvātas daudzas stipendijas, lai spēlētu Veika Meža, Ziemeļkarolīnas un Tenesī vārdā, bet viņš izvēlējās spēlēt Floridas Universitātē. Vils Grjērs var spēlēt lugas, izmantojot gan kājas, gan rokas.

Garas vīriešu slavenības

Karjera

Vai Grīra futbolista karjera sākās, kad viņš bija studējis 2014. gadā. Grīrs un Treons Hariss sacentās, ka Džefs Drisērss būs pirmkursnieks. 2015. gadā, būdams Redshirt pirmkursnieks, viņš atkal sacentās ar Harisu, kurš bija sākuma ceturtdaļnieks. Lai arī Hariss sāka pirmo spēli, arī Grīrs saņēma spēles laiku un izdarīja triecienu, mēģinot 18 rezultatīvas piespēles un pabeidzot 16 ar 166 jardiem ar diviem pieskārieniem. Ar savu sniegumu pirmajā spēlē Vils Griers nopelnīja iespēju sākt otro spēli.

Savā koledžas karjeras ceturtajā spēlē pret Tenesī brīvprātīgajiem viņš atstāja lielu iespaidu un spēlēja nozīmīgu lomu Gators 28–27 atgriešanās uzvarā. Spēlē bija palikušas 5 minūtes, "Gators" bija vadībā ar 14-27. Grīrs iemeta 2 pieskārienus, lai izvirzītu vadībā. Viņš nodrošināja uzvaru, dodoties 23 no 43 pa 283 jardiem ar diviem pieskārieniem un pārtveršanu.

Spēle pret Ole Miss Rebels ir bijusi līdz šim labākā spēle viņa karjerā; viņš dodas 24 no 29 par 271 jardiem un četriem garāmbraucieniem. Gators uzvarēja spēlē 38-10. Šajā spēlē Grīrs meta savus četrus piespēles pirmajā puslaikā un kļuva par pirmo Gator ceturtdaļfinālu kopš Krisa Leka 2005. gadā, lai izpildītu varoņdarbu. 2016. gadā Grīrs pārcēlās no Florida Gators uz Rietumvirdžīnijas universitāti.

Viljam Grieram viss noritēja ļoti labi, līdz brīdim, kad PED (Performance Enhancing Drug) testā viņš tika pārbaudīts pozitīvi. Viņam tika noteikti pozitīvi bezrecepšu papildinājumi Ligandrol. Grieris atsaucās uz nevainību, apgalvojot, ka viņš nezina, ka tas ir aizliegts. NCAA (Nacionālā koledžu vieglatlētikas asociācija) noraidīja apelāciju un aizliedza viņu līdz regulārās sezonas sestajai spēlei 2016. gadā.

Personīgajā dzīvē

Will Grier dzimis 1995. gada 3. aprīlī Fransfortā, Indiānā, Čadam Grieram un Elizabetei Floidai. Viņa tēvs ir futbola treneris un spēles dienu laikā bija izcils Austrumkarolīnas pirātu ceturtdaļfināls. Vils ir vecākais no četriem bērniem, un viņam ir divi brāļi un māsa. Viņš apprecējās ar Žannu O’Nīlu Grieru 2016. gadā, un pāris tiek svētīts ar meitu Eloisu Mariju Grēru.