Toms Bradijs ir Amerikas Nacionālās futbola līgas ceturtdaļfināls, kurš spēlē New England Patriots
Sportisti

Toms Bradijs ir Amerikas Nacionālās futbola līgas ceturtdaļfināls, kurš spēlē New England Patriots. Viņš ir divu NFL MVP balvu, četru super Bowl MVP balvu un piecu Super Bowl uzvarētāju saņēmējs, kas pats par sevi ir rekords. Pēc koledžas futbola spēles viņu patrioti draftēja 2000. gada NFL drafta sestajā kārtā. Bradijs 15 sezonu laikā, kad viņš uzsācis startu, ir patriots septiņās Super Bowl sacensībās, kas ir rekords jebkuram spēlētājam vēsturē. Viņš tika iesaistīts bēdīgi slavenajā “deflategate” incidentā, pēc kura viņš tika atstādināts uz pirmajām četrām 2016. gada NFL sezonas spēlēm. Tajā sezonā viņš uzvarēja Super Bowl LI un Super Bowl MVP. Spēlējot kā ceturtdaļfināls, viņš nekad nav zaudējis sezonu un tiek plaši uzskatīts par vienu no visu laiku Amerikas futbola vēstures superzvaigznēm.

Tops

Koledžas karjera

Bradijs pabeidza vidusskolu 1995. gadā un līdz tam bija liels vārds futbola junioru junioru izlasēs. Viņš slaveni nodeva iespējas spēlēt NFL, studējot Mičiganas universitātē.

Neskatoties uz to, ka viņš kādreiz bija ārkārtējs spēlētājs skolā, Bradijs lielākoties pirmos divus gadus mācījās koledžā, smagi studējot. Būdams junioriem, viņš atgriezās sportā un spēlēja koledžas komandā kā sākuma ceturtdaļnieks.

Šajā konkrētajā sezonā Bradijs vadīja 350 piespēles 2636 jardus un pēdējā sezonā koledžā viņš savai komandai nodrošināja oranžo bļodu uzvaru. Šis sasniegums nodrošināja viņam vietu lielajās līgās, un viņš sāka profesionālo futbolistu karjeru nākamajā gadā.

,

Profesionālā karjera

Toms Bradijs sāka savu profesionālo NFL karjeru 2000. gadā, kad sestajā kārtā viņu draftēja New England Patriots, kur Toms lielākoties kalpoja par rezerves spēlētāju un visas sezonas laikā spēja spēlēt tikai vienu spēli. Tomēr otrā sezona bija pavisam cits stāsts, kad viņš ieguva iespēju spēlēt savainotā sākuma ceturtdaļnieka vietā. Bradijs demonstrēja izturību un ātrumu un deva pirmo ieskatu tajā, uz ko viņš patiesībā spēja kā ceturtdaļnieks.

Viņš sezonas beigās kļuva par zvaigzni; viņš noveda savu komandu uz uzvaru 11 no 14 spēlēm, kuras viņš spēlēja kā sākuma ceturtdaļfināls. Pēc sezonas Bredijs noveda komandu pie lieliskas uzvaras pār Sentluisas auniem Super Bowl 36 un tika pagodināts ar spēles MVP balvu.

Bradijs ilgi negaidīja savu otro MVP balvu, kas tika saņemta tikai divus gadus vēlāk, kad viņš nodrošināja savai komandai uzvaru pret Karolīnu Panthers Super Bowl 38. Uzvarētāju virkne Super Bowl turpinājās, kad Bradijs noveda Patriotus uz lielisku uzvaru. virs Filadelfijas Eagles 2004. gadā.

2005. gadā Bradiju parakstīja Patriots vēl sešus gadus un visu nākamā gada sezonu; viņu komandai bija uzvaru rekords ar 12-4. Uzvarētāju virkne turpinājās ar dažām lielām uzvarām NFL un Super Bowls.

Bradijs saskārās ar smagu ceļgala savainojumu pašā pirmajā 2008. gada sezonas spēlē un krietnus divus gadus atradās laukumā. Viņam tika veiktas daudzas operācijas un terapijas, un sāka parādīties baumas par profesionālās karjeras beigām.

Tomēr, pierādot, ka visi naysayers ir kļūdījušies, Bradijs pārliecinoši atgriezās un 2010. gadā noslēdza jaunu līgumu ar Patriots, un 2011. gadā viņš palīdzēja savai komandai nodrošināt vietu tā gada Super Bowl. Tomēr viņš nespēja piepildīt līdzjutēju cerības, un viņa komandu izšķirošajā mačā ar 21-17 pieveica Giants.

Bradijs atkal bija ziņās, jo noveda komandu pie saspringtas spēles, kas reiz šķita vienpusēja par labu Sanfrancisko 49ers. Bradijs gandrīz pagrieza galdus, kad atnesa savu komandu no 28 punktu deficīta, taču galu galā nācās piedzīvot zaudējumu ar 41-34.

Pēc 2014. gada sezonas Bradijam nācās piedzīvot sliktāko laiku profesionālajā karjerā. Pēc tam, kad viņa komanda pārspēja Indianapolisas Koltu izšķirošajā AFL čempionāta spēlē, tika atklāts, ka bumba ir nepietiekami piepūsta, un Bredijs tika apsūdzēts krāpšanā. Viss negadījums kādu laiku tika apspiests, bet tas atkal parādījās 2015. gada maijā. Izmeklēšanā tika noskaidrots, ka bumba tika atlaidināta Toma klātbūtnē. Tā rezultātā Toms tika atstādināts uz pirmajām četrām 2015. gada sezonas spēlēm. Saņemot atvieglojumu, tā gada septembrī, kad federālais tiesnesis atmeta apsūdzības, norādot, ka apturēšanai nav juridiska pamata.

Neskatoties uz smago laiku, Toms nodrošināja savai komandai vietu Super Bowl 2016 un pirms čempionāta spēles, Toms žurnālistiem sacīja, ka emocionālu iemeslu dēļ, kas saistīti ar mātes slimību, viņš vēlas uzvarēt čempionātā. Bradijs beidzot turēja savus vārdus un lika Patriots thrash Atlanta Falcons uzvarēt ar 34-28, un šī vēsturiskā uzvara padarīja viņu par pirmo ceturkšņa spēlētāju ilgajā NFL vēsturē, lai nodrošinātu piecus Super Bowl Rings.

Personīgajā dzīvē

Papildus tam, ka Toms ir futbola čempions, pateicoties viņa skaistajam izskatam, viņš ir ieguvis arī diezgan ievērojamu sieviešu līdzjutēju. Žurnāls People izvēlējās viņu par vienu no “50 skaistākajiem cilvēkiem” 2002. gadā. Viņš arī 2005. gadā uzdāvināja TV šova saimnieka vāciņu “Saturday Night Live”.

Viņam bija ļoti ilgas attiecības ar Bridžitu Moynahan, bet viņi izšķīrās 2006. gadā. Bridžeta pēc viņu šķiršanās dzemdēja Toma bērnu. Bradijs 2009. gadā sasaistīja laulības mezglu ar modeli Gisele Bundchen un paņēma dēlu tā paša gada decembrī, un 2012. gadā Toms kļuva par lepnu meitenes tēvu.

Toms Bradijs ir lieliski draugi ar Amerikas prezidentu Donaldu Trumpu un ir paziņojis, ka viņi ir draugi vairāk nekā 16 gadus. Toms aizdeva savu atbalstu Donalda Trumpa prezidenta vēlēšanu kampaņai un stāvēja pie Donalda, kamēr viņš bija kritikas saņemšanas galā.

Trivia

Toms Bradijs ir veselības fanātiķis un apgalvo, ka viņa uzturā lielākoties ir svaigi augļi un dārzeņi.

Tomam ir daži dīvaini segvārdi saviem komandas biedriem. Viņš tos sauc par “Babes”.

Ātri fakti

Dzimšanas diena 1977. gada 3. augusts

Valstspiederība Amerikāņu

Slaveni: Amerikas futbola spēlētājiAmerikāņu vīrieši

Saules zīme: Leo

Zināms arī kā: Tomass Edvards Patriks Brady Jr.

Dzimis: San Mateo, Kalifornijā

Slavens kā Amerikāņu futbola četrinieki

Ģimene: dzīvesbiedrs / bijušais: Gisele Bündchen (2009. gada m.) Tēvs: Thomas Brady Sr māte: Galynn Patricia (dz. Johnson) bērni: Benjamin Brady, John Edward Thomas Moynahan, Vivian Lake Brady ASV štats: Kalifornija. Fakti par izglītību: universitāte Mičiganas apbalvojumu skaits: Super Bowl čempions Super Bowl MVP 2005 - Gada sportiskais ilustrētais sportists Sporta ziņas 2004 - Gada sportists 2007 - Gada sportists 2007 - AP Gada sportists vīrietis AFC Nedēļas uzbrucējs (Visu laiku) Ieraksts) 2007 - AP NFL gada uzbrucējs 2010 - AP NFL gada uzbrūkošais spēlētājs 2007 - AFC gada uzbrucējs 2010-2011 - gada AFC uzbrūkošais spēlētājs 2009 - gada NFL atriebības spēlētājs